Оригінальнапідвісна люстра ZL3071/6 L являє собою художнє переосмислення сучасного мінімалізму, де графічна чіткість ліній поєднується з природною пластикою скла. В основі виробу лежить видовжений металевий каркас чорного кольору, що має трубчасту структуру. Така форма дозволяє люстрі стати гармонійною візуальною віссю інтер’єру, навколо якої вибудовується вся світлова архітектура приміщення.
Справжньою родзинкою дизайну є ансамбль із шести скляних розсіювачів асиметричної форми (13х8 см), що нагадують обточену морем гальку. Колірна палітра плафонів — 4 матові білі та 2 дзеркально-бронзові — створює вишуканий ритм та дозволяє світлу грати на різних фактурах. Використання цоколів G4 забезпечує можливість вибору ламп, які створять максимально комфортну для вас атмосферу.
Конструкція ідеально адаптована для просторих локацій: при довжині 120 см, ширині 18 см та висоті корпусу 24 см, люстра майстерно підкреслить зону обіднього столу, довгу барну стійку або кухонний острів. Завдяки системі тросів, висота підвісу гнучко варіюється від 40 до 170 см, що спрощує монтаж у приміщеннях з будь-якою конфігурацією стелі. Купуючи модель ZL3071/6 L, ви інвестуєте в естетику та преміальний затишок
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 24 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 120 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Бронзовий |
| Кількість ламп | 6 |
| Максимальна висота | 170 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал розсіювача | Стекло |
| Мінімальна висота | 40 см |
| Розмір монтажної планки | 44,5 см |
| Розмір плафона | 13х8 см |
| Розмір стельової основи | 45х6х3 см |
| Серія | ZL3110 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Люстри для кухні |
| Форма | Прямокутник |
| Цоколь | G4 |
| Ширина | 18 мм |
- Ціна: 6 955 ₴






