Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник-реплікаDOLL BLACK з геометричними мотивами має витончену видовжену металеву чорну основу з 3-ма білими матовими плафонами-кульками (Ø 12 та 8 см)Мінімалістичний та сучасний дизайн поєднується з практичністю, що робить бра ідеальним вибором для різноманітних інтер’єрів.
Довжина корпусу становить 55 см, ширина – 12 см, а відступ від стіни – 22 см.
Бра має цоколь G9, що дозволяє легко здійснити заміну ламп.
Завдяки продуманій конструкції бра легко монтується на стіну, гармонійно доповнюючи простір і створюючи стильний акцент у сучасному інтер’єрі.
| Основні | |
|---|---|
| Колір плафона | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 12 мм |
| Довжина | 55 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Відступ від стіни | 22 см |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість ламп | 3 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розмір монтажної планки | 9,5 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Серія | B 69 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Бра для спальні |
| Цоколь | G9 |
- Ціна: 3 425 ₴






