Серія дизайнерських модульних світильниківMJ245вражає своєю елегантністю, інноваційністю та неймовірними конструкційними рішеннями. Їх дизайн натхненний природними мотивами, легкістю та витонченістю конструкції.
Кожен світильник складається з металевоїоснови,світлодіодних точок (одна або дві) подачі нейтрального світла та білихкруглих випуклих пластин, виготовлених з якісного пластику, які забезпечують чудове віддзеркалення світла та створюють неймовірний світловий ефект.
Серія включає чотири варіації комплектації:
- MJ245-500+500+120+120 BK (послідовно розміщені пластини Ø 50+50+12+12 см, висота корпусу 125см, два джерела світла, потужність 12Вт)
- MJ245-500+120+500+120 BK (послідовно розміщені пластини Ø 50+12+50+12 см, висота корпусу 125см, два джерела світла, потужність 18 Вт)
- MJ245-120+120 BK (послідовно розміщені пластини Ø 12+12 см, висота корпусу 93 см, одне джерело світла, потужність 8 Вт)
- MJ245-500+120 BK(послідовно розміщені пластини Ø 50+12см, висота корпусу 93 см, одне джерело світла, потужність 8 Вт)
- MJ245-500+500 BK(послідовно розміщені пластини Ø 50+150см, висота корпусу 93 см, одне джерело світла, потужність 8 Вт)
При монтажі світильників Ви можете регулювати відстань між білими пластинами та їх положення відповідно до ваших потреб. А також можна регулювати усю загальну висоту світильникавідповідно до особливостей інтер'єру. Світильники із цієї серії додадуть витонченого акценту будь-якому приміщенню, створюючи унікальну атмосферу комфорту і стилю.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір плафона | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 50 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальна висота | 150 см |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна висота | 80 см |
| Потужність, Вт | 8 |
| Розмір плафона | 8,5х4,5 см |
| Розмір стельової основи | 12х3,5 см |
| Світлова температура | 4000 К |
| Серія | MJ245 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Люстри для їдальні |
| Форма | Круг |
| Ширина | 50 мм |
- Ціна: 11 075 ₴










