Автентичнасерія підвісних світильниківRP015 — це досконалий симбіоз стародавніх східних традицій та прогресивного європейського мінімалізму. Головною родзинкою дизайну є унікальна форма абажура, що нагадує велику приплюснуту кулю — об'ємну, сферичну, але водночас витончено овальну. Особливу архітектурну виразність моделі надають два круглі вирізи у верхній та нижній частинах корпусу, які безперешкодно пропускають прямі світлові промені, створюючи красиву гру світла на поверхнях.
Матеріал та художня філософія стилю japandi:
Текстурна магія Washi: плафон виготовлений із традиційного японського паперу ручної роботи. Матеріал м'яко затримує світло, забезпечуючи ніжне розсіяне освітлення. При ввімкненні приладу папір заворожуюче трансформується: його «призібрана» фактурна структура та декоративні складки стають максимально видимими, перетворюючи виріб на вишукану об'ємну скульптуру.
Інтерактивність кольору: завдяки природним властивостям паперу Washi та вбудованому цоколю E27, світильник повністю змінює свій зовнішній вигляд залежно від лампи. Теплий спектр перетворює кулю на затишне вогняне ядро, а нейтральний — підкреслює графічність та чистоту ліній.
Стримана елегантність: тонка металева стельова основа білого кольору не відволікає уваги від головного об'єкта та допомагає світильнику гармонійно інтегруватися в будь-який сучасний простір.
Різноманіття масштабів: лінійка представлена у трьох вивірених розмірах — Ø 40х22 см, Ø 50х23 см та Ø 60х23 см, що дозволяє легко експериментувати зі світлом.
Завдяки регульованій висоті підвісу, кожну модель можна легко підлаштувати під архітектуру кімнати. Ці світильники створені для спалень, зон релаксу або обідніх груп, де вони можуть виступати як самодостатні сольні елементи, так і формувати масштабні світлові інсталяції, які дарує серіяRP015.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Форма | Овал |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип цоколя | E27 |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 23 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 60 мм |
| Діаметр корпусу | 60 |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість ламп | 1 |
| Максимальна висота | 150 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал розсіювача | Папір ваші (Washi) |
| Мінімальна висота | 35 см |
| Розмір монтажної планки | 9,5 см |
| Розмір стельової основи | 10х2,5 см |
| Серія | RP015 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Люстри для кухні |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 60 мм |
- Ціна: 4 995 ₴








