Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підвісний світильник улатунному корпусізкришталевими підвіскамидодає розкішний вигляд будь-якому інтер’єру. Його конструкція складається з трьох ярусівкришталевих підвісокрозміром18х3 см, що ефектно розсіюють світло та створюють чудовий візуальний ефект, надаючи простору елегантності та блиску.
Модель представлена у двох варіантах діаметра:Ø 26 смз висотою корпусу40 смтаØ 30 см. Світильник оснащенийцоколем E14, що дозволяє використовувати три лампочки, надаючи необхідну яскравість для створення затишної атмосфери.
Ця люстра ідеально підходить дляспальніабовітальні, доповнюючи основне освітлення й додаючи акцент в кімнату. Її витончений дизайн зробить цей світильник стильним доповненням інтер'єру, підкреслюючи розкіш і елегантність.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип цоколя | E14 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 30 мм |
| Діаметр корпусу | 30 |
| Колір корпусу | Латунь |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Кількість ламп | 3 |
| Максимальна висота | 120 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал розсіювача | Стекло |
| Мінімальна висота | 45 см |
| Серія | MJ332 |
| Тип приміщення | Люстри для спальні |
| Форма | Круг |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 30 мм |
- Ціна: 8 015 ₴








